Güncel Haberler
Anasayfa » Moda » 2013 TV Sehpası Modelleri (Ünite Modelleri)

2013 TV Sehpası Modelleri (Ünite Modelleri)

2013 TV Sehpası Modelleri (Ünite Modelleri)

tv_unite_modelleri_2013_12Televizyonun evlere girdiği zamanlar hatırlanacak olursa; işlemeli ve çeyiz sandıklarını andıran televizyon sehpaları hatırınıza gelecektir. Renkli televizyonlardan sonra, sehpaların daha işlevsel olması gerektiği düşünülmüş ve her evde bir televizyon varsa kesinlikle buna uygun bir de sehpanın olacağı fikri gündeme gelmiştir. Eski kanepelerin kitaplık olarak kullanılmak veya süs eşyası koymak üzere tasarlanan ahşap kısımlarının yerine bir alternatif geliştirilmiş ve televizyon sehpası birden fazla dekoratif gözü olan bir hale getirilmiştir. Hemen her ailenin evine bir kez girmiş olan kahverengi bu nostaljik görüntü şimdilerse ise oldukça uzakta. Modernizmin mobilya ve ev dekorasyon sektörlerinde de etkisini gösterdiği geçtiğimiz birkaç yıl içinde değişen tasarımlar günümüzde daha da farklılaşmış ve oldukça fazla rağbet görmüştür.

LSD ve plazma televizyonların satışında yadsınamayacak derecede olan artış, tv sehpalarının da pazarını geliştirmiştir. Şu durumda 2013 TV sehpası modelleri( ünite modelleri) oldukça ilginç tasarımlar barındırmaktadır. İncecik televizyonların oturtulduğu üniteler devasa bir kütüphane, büyük bir akvaryum veya büyük bir koleksiyonu oldukça düzgün bir şekilde sergileyebileceğiniz bir alan olarak karşınıza sunulmaktadır.

Modernizm, geçtiğimiz birkaç yıl önce hissedilen yüksek etkisini günümüzde postmodernizme bırakmıştır. Bu durumda TV ünitelerinde fark edilen asimetrik desenler ve farklı renkler, bizi her mobilyanın bir tasarım harikası olduğu bir döneme sürüklemektedir. Televizyonunuzu kocaman bir sanat eserinin içine oturtmak ve keyifli bir seyir elde etmek isterseniz, klasik tarzın dışındaki mobilyacılara doğru küçük bir gezintiye çıkmanızda fayda vardır.


Hakkında Admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>