Güncel Haberler
Anasayfa » Moda » 2014ün Rengi Koyu Tonlar Mı?

2014ün Rengi Koyu Tonlar Mı?

2014‘e neredeyse girdik sayılır. Bu nedenle de gerek moda hususunda gerekse de diğer bir çok konuda 2014’e göre hareket etmek, gerekli hazırlıkları yapmak bir çok kişi için planların arasında yerini aldı bile. Özellikle de kadınlar için moda konusunda şimdiden 2014’e hazır olmak bir hayli mühim. Bizde ufak bir araştırma yaparak, 2014’e moda konusunda hangi renk tonlarını tercih ederek hazırlanabileceğinizi araştırdık.

Koyu Tonları Tercih Edin

2014 yılı, özellikle kış ayları içerisinde açık renk tonlarının biraz daha geride kalacağı bir yıl olacak. Daha şok eflatun, kırmızı gibi renklerin koyu tonları gün yüzüne çıkacak. Böylelikle giyim esnasında en ufak bir açık renkli aksesuar ile var olan elbiseleri desteklemek ve hassas bir şekilde ön plâna çıkmak mümkün olabilecek. Sizler de şimdiden 2014 için hazırlık yapıyor iseniz, özellikle eflatun rengine olabildiğince dikkat etmenizi öneririz. Nitekim bu rengi gerek giysiler de gerekse de ayakkabıdan aksesuarlara kadar hemen her yerde göreceğinizi şimdiden söylemekte büyük fayda var.

2014, biraz bahsettiğimi gibi açık renk tonlarının genelde aksesuar olarak kullanılacağı bir yıl olacak. Bu nedenle tüm giysiler ve seçimler koyu renk tonlarında iken, seçeceğiniz doğru bir açık renkli aksesuar sizleri çok iyi tamamlama şansı sunabilir. Yalnız yapacağınız en ufak hata ise; tüm güzelliği örtebilir. Bizim ipucumuz ise, tam olarak bu konu… Açık renkleri koyu renkler ile entegre ederken olabildiğince hassas davranın.


Hakkında editor

Bir yorum

  1. 2014ün rengi orkide moruymuş. tam senlik :)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*