Güncel Haberler
Anasayfa » Genel » Erkekler Kadınlarda İlk Nelere Dikkat Eder

Erkekler Kadınlarda İlk Nelere Dikkat Eder

Erkekler Kadınlarda İlk Nelere Dikkat Eder

Erkek-kadin  Erkek ve kadınların arasındaki farklılık neredeyse insanlık var olduğundan beri tartışılan bir konudur. Bazı tartışmalarda bu farklılık sürekli vurgulanır bir hal alırken, bazılarında ise iki cinsin ortak noktaları ve yaşamı sürdürmek için birbirlerine olan bağımlılıklarından söz edilir. Genellikle kadınların duygusal yönleri, annelik genleri, güzellikleri ve düzene olan düşkünlükleri; erkeklerin başına buyruk olmaları, cesaretleri, özgür olma istekleri, toparlanma ihtiyaçları ve cinselliğe olan düşkünleri konuşulur.

İki tür için kullanılan nitelemeler bu kadar farklıyken, bu iki cinsin bir arada yaşamaları imkânsız gibi görünür. Ancak bir şekilde birleşen dünyalara sahip oldukları yadsınamaz. Bu dünyaları birleştiren etken kimi zaman kişinin yetiştiği ortamdır. Aile içindeki kadınlar; anneler, teyzeler veya anneanneler erkekler için seçilme durumu olmadan saygı ve sevgi gösterilen varlıklardır. Ancak eş ve sevgili seçimi her iki cins içinde bir inisiyatif

     Erkekler kadınlarda ilk nelere dikkat eder sorusunun yanıtı ise; birçok kadın dergisinde her defasında sorgulanan, kadınlar için sürekli merak edilen bir soru olmayı her daim başarmıştır. Bu soruya verilecek yanıtların başında kesinlikle; dış güzellik gelmektedir. Hemen her erkek yanındaki kadının güzel olmasını ister.

Bu istek o güzelliğe sahip olduğu düşüncesinin verdiği özgüvene dayanır. İkinci olarak; bakımlı ve kendine güvenen bir kadın ilk aşamada bir erkeği n dikkatini çekmeyi başarır. Güzellik kendine güven ve kişisel bakımla pekiştirilen bir şeydir. Üçüncü sırada; iç güzellikten söz edilebilir. İyi bir insan her zaman diğer insanlardan daha çok ilgi çeker ve sevilir. Tüm bunların yanında kadınların da erkeklerde nelere dikkat ettiği ise başka bir merak konusudur.


Hakkında Admin

2 yorum

  1. Ünlü Düzüşür

    Erkekler paraya taparsa kadınlarda tavaf eder seytan taslar

  2. Kadınlar erkeklerde iyi bir gelecek, erkekler kadınlarda iyi bir geçmiş arar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>